Клей для пінопласту Ансерглоб 39 (Anserglob ВСХ-39) 25 кг (приклеювання)

182.00₴

  • Артикуль: 51
  • Наявність: Є в наявності
Клей для пiнопласту Anserglob ВСХ-39 призначена для приклеювання пінополістиролу і жорстких мінераловатних плит на поверхню бетону, пінобетону, цегли, монолітних підлог, що підігріваються, на гіпсові та інші мінеральні основи. Клейову суміш можна використовувати всередині і зовні будинків, у виробничих і житлових приміщеннях, на терасах і балконах.

Технічні характеристики:

  • пропорція суміші: 0,21-0,22 л води/кг;
  • час придатності до роботи: 2 години;
  • відкритий час робіт: 20 хв.;
  • час корекції клейового з'єднання: не більше 30 хв.;
  • міцність на стиск: не менше 15 МПа;
  • адгезія до бетону: не менше 0,75 МПа;
  • адгезія до матеріалу (когезійний розрив по утеплювачу): через 7 діб твердіння;
  • температура основи: від + 5°С до + 30°С;
  • температура експлуатації: від -30°С до + 80°С.

Anserglob ВСХ 39 - це надійний клейовий склад для матеріалів, що утеплюють системи без використання склосітки. Виробник, вітчизняна компанія Ансерглоб, є одним з лідерів по створенню якісних будматеріалів на українському ринку. Завдяки ретельному контролю якості на виробництві і неодмінному тестуванню продукції в сертифікованій лабораторії, товари Ансерглоб мають високі показники. А використання сучасних технологій дозволяє продуктам цієї торгової марки залишатися в доступній ціновій категорії.

Приготований клейовий розчин Anserglob ВСХ 39 наносять на внутрішню поверхню плити і за допомогою зубчастого шпателя з висотою зубців 10-12 мм розподіляють по всій поверхні плити. Можна наносити розчин на поверхню плити смугою шириною 8-10 см по периметру, відступивши від краю плити 4 см і в декількох місцях в центрі панелі областями діаметром 20 см.

Після накладення клейового розчину плиту прикладають до основи, рівномірно притискають і надають їй потрібне положення. У будь-якому випадку кількість розчину повинна бути такою, щоб з'єднувати плиту з основою не менше ніж на 60% їх площі. Розчин не повинен потрапляти на торці плит, надлишки розчину необхідно видалити.

Витрата суміші становить 4,5-5 кг/м2 для приклеювання пінополістиролу, 5-7 кг/м2 для приклеювання мінеральної вати.

Вага 25 кг
Вид робіт Приклеювання утеплювача
Колір сірий
Сезонність Всесезонна
Суміші за складом Цементний
Тип приклеювання
Тип готовності Суха
Фасовка Мішок

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук